Плитоноски 2Е: захист і мобільність для незламних воїнів

Плитоноски 2Е: захист і мобільність для незламних воїнів

2Е розширює асортимент тактичних товарів: тепер до замовлення доступні плитоноски з додатковими підсумками в комплекті!

Плитник – «мастхев» для кожного військового. Важливою особливістю моделей 2Е є наявність бічних відділень для бронеплит, що дає змогу забезпечити кращий захист тіла. Плитоноски виправдано можна вважати універсальними: вироби можна регулювати за висотою й підлаштовувати під об’єм грудної клітини. Якість виготовлення – неспростовна перевага. Для вироблення використаний поліестер у поєднанні з товстою нейлоновою тканиною, яка має водовідштовхувальне просочення й поліуретанове покриття, що забезпечує зносостійкість і довговічність.

Ще однією особливістю моделей є продумана конструкція: плитники оснащено одноточковим ременем для зброї, який регулюється за довжиною, також до них можна прикріпити кілька додаткових підсумків. Саме тому плитоноси використовують ще й як розвантажувальні жилети для зберігання необхідного спорядження, зокрема: магазинів із боєкомплектом, засобів зв’язку й навігації, аптечки тощо.

До того ж кілька видів підсумків надається в комплекті з виробами, тож не доведеться купувати окремо – готове до використання рішення. І на додачу, звісно, плитники оснащено кріпленнями MOLLE – рядами нейлонових строп для з’єднання та компонування спорядження між собою.

Жодних сумнівів: плитоноски 2Е – вдалий вибір, адже забезпечать захист основних летальних зон бійця без втрати його мобільності.