Рюкзаки 2E Tactical: військові стандарти НАТО слугують українським захисникам

Рюкзаки 2E Tactical: військові стандарти НАТО слугують українським захисникам

У вже анонсованому напрямі 2E Tactical з’явилася ще одна нова категорія товарів – тактичні рюкзаки, які створені для використання в надскладних умовах та навіть на передовій. Сучасні рюкзаки 2E Tactical легко можна адаптувати для виконання різноманітних завдань, адже вони розроблені з урахуванням потреб не тільки військових, а й поліцейських, рятувальників, мисливців та спеціалістів вузькопрофільних професій.

Рюкзаки 2E Tactical мають багато надважливих особливостей, зокрема: виготовлені з якісної тканини, що забезпечує міцність та довговічність; петлі та застібки виробів посилено – безпеку та захист вмісту гарантовано; передбачено місця для кріплення додаткового обладнання, наприклад, ліхтариків, ножів, патронів тощо.

Оптимальна конструкція

Нові моделі рюкзаків 2E Tactical мають два великих відділення та два додаткові відсіки на лицьовій панелі. Плечові ремені зі щільним наповнювачем, підсилені додатковими стропами, можна задля зручності регулювати по довжині. А сітчастий матеріал, який вшито на спинці виробу та плечових ременях, забезпечує додаткову покращену вентиляцію. До того ж у моделях об’ємом 25 л передбачено інтегровану кишеню для розміщення гідратора.

Особливості модельного ряду

Моделі тактичних рюкзаків 2E-MILTACBKP-25L-OG та 2E-MILTACBKP-25L-MC мають внутрішній об’єм 25 л і наявні у двох кольорах – зеленому та Multi Camo (камуфляж). Однією із головних переваг рюкзаків є те, що бічні поверхні та кишені оснащено кріпленнями MOLLE – системою фіксації спорядження, яка була розроблена для використання військовими, зокрема збройними силами НАТО. Ця система передбачає спеціальні ремені та петлі, що розташовані на зовнішній поверхні рюкзаків або іншого спорядження, і дає змогу кріпити до них різноманітні додаткові підсумки, футляри, фляги та інші аксесуари.

Моделі тактичних рюкзаків 2E-MILTACBKP-45L-OG та 2E-MILTACBKP-45L-MC мають внутрішній об’єм 45 л і також наявні у двох кольорах – зеленому та Multi Camo (камуфляж). Вироби оснащено кріпленнями Laser Cut, їх особливість полягає в технології створення: вирізані лазером більш точні отвори із чіткими краями, що використовуються для кріплення різних аксесуарів, підсумків, кишень тощо. Попри, на перший погляд, схожість Laser Cut із системою MOLLE, є суттєва відмінність.

Кріплення MOLLE – це паралельно нашиті стропи з міцної тканини, з інтервалом від 2 до 3 см, а також перпендикулярно прошиті через кожні 4 см. У такий спосіб створюється мережа ланок для кріплення середнім розміром 2,5 на 4 см, що дає змогу кріпити будь-які додаткові елементи екіпірування. Laser Cut складається з дрібних отворів з тим же інтервалом 2,5 на 4 см, що і робить обидві системи сумісними.

Крім того, для створення кріплення Laser Cut використано якісний поліестер і товсту нейлонову тканину (Cordura) з особливою структурою нитки – із водовідштовхувальним просоченням та поліуретановим покриттям.