Зручні, легкі, компактні та багатофункціональні лопати 2Е

Зручні, легкі, компактні та багатофункціональні лопати 2Е

Лопата є одним із універсальних інструментів, який стане незамінним помічником у господарстві, саду, дорозі та на присадибній ділянці. Вона може згодитися під час активного відпочинку, чи то полювання, риболовля, похід або пікнік.

Крім того, лопата є частиною спорядження солдатів майже у всіх арміях світу. Зважаючи на сьогодення, лопата може стати в пригоді для полегшення існування українських військових в окопних умовах, коли потрібно вирити укриття.

Лопати 2Е – сучасні, надійні та міцні. Це багатофункціональні інструменти: ними можна розчистити ділянку для намету, підготувати місце для багаття, використати як сокиру чи пилку. Завдяки загостреним краям полотна лопати 2Е легко впораються з твердим ґрунтом, а спеціальним зазубреним боком можна навіть розрізати коріння рослин.

Складана конструкція лопат 2Е значно заощаджує місце в багажнику автомобіля, похідному рюкзаку, на полиці або шафці під час зберігання. Незважаючи на компактний розмір, лопатами 2Е комфортно користуватися. Руків’я ідеально лягає в руку, а зручний хват гарантує легку роботу без втоми. Ергономічність лопат 2Е забезпечує оптимальну керованість та гарне зчеплення навіть у разі використання в зимових рукавичках.